Dövmenizi yaptırdıktan sonra

1.Belirtilen süre sonunda bandı çıkartınız.antibakteriyel sabunla fazla bastırmadan  suyla yıkayınız.
2.temiz peçete ile kurulayınız.
3. Masaj yaparak merhemi tamamen yediriniz.
4.merhemi bol bir şekilde sürmeyiniz.üzerinde yoğun miktarda kalan merhem dövmenizin rengini soldurur.(Bolca süreyim 4-5 saat idare etsin mantığı yanlış uygulamadır.) cildiniz merhemi absorbe ettikçe sürünüz.
5.dar elbiselerin üzerine gelmesi dövmenizi bozacaktır.rahat ve bol elbiseler seçiniz.bakteri oluşumunu engelleyecektir.
6.iki günde bir dövmenizi antibakteriyel sabunla yıkayınız.
7.ilk 3 gün cildiniz merhemi çok sık çekecektir.bunun için ilk 3gün dövmenin bakteri oluşumunu engellemek için çok sık ve az az merhem kullanınız.merhemi yanınızdan ayırmayınız.
8.Cildiniz canlı metabolizma olduğu için boyayı yabancı bir madde olarak görüp atmaya çalışacaktır.bunu önlemek için dövmenizi sürekli merhemleyip yumuşak tutmanız gerekiyor.peçete ile silerken gelen boyalar dövmenizin silinmesi anlamına gelmiyor.Cildinizdeki ölü deriyi atıyor.kabukları yolmayınız.kaşınması dövmenizin kuruduğu anlamına gelir kaşımayınız hemen merhem uygulayınız.
9.Cildinizin yüzeyi 7 günde iyileşme gösterir bu dövmenizin iyileştiği anlamına gelmez.cildiniz içeriden 45 günde iyileşmeyi tamamlar.dövmeniz 45 günde iyileşir.
10.Cildinize bağlı 10gün merhemi kullandıktan sonra başka kremler kullana bilirsiniz.tavsiyemiz.medikal beyaz vazelin.medikalcilerde bulabilirsiniz.
11.Dövmeli bölgenin üzerini kremleyip duşa o şekilde giriniz. kese ile keselemeyiniz.çok sıcak su gelmemesine dikkat ediniz.o bölgeyi haşlamayınız.
12.dövmenizin yıllarca canlı kalmasını istiyorsanız.yazın güneş kremi kullanınız.Ve nemlendirici kullanınız.bu uygulama sinaps uçlarının boyaların pigmentlerini bozmasına izin vermez.kuru olan ciltler dövmenin rengini soldurur.Dövmeniz sürekli bakım ister.
13.Aklınıza takılan bir soru olduğunda bize whatsapp tan ulaşabilirsiniz.0531 888 03 85 oscar tattoo Ali TATCI
 

Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Şimdi Ara Fiyat Sorun